Filters Reset
Save Search
0 Properties
Judith Walton-Wormull
Real Estate Advisor
312.493.6601 | judith@evatlanta.com
Explore My Listings
- 1/87 875 Beds 4.5 Baths 5,029 SqFt$1,225,000Open Sat 1PM-3PM
- 1/32 323 Beds 3 Baths 1,943 SqFt$435,000Open Sat 2PM-4PM
- 3D3 Beds 1.5 Baths 1,606 SqFt$375,000Open 5/31 2PM-4PM
- 1/65 654 Beds 4 Baths 4,576 SqFt$799,000Open Sun 2PM-4PM
- 1/59 594 Beds 3 Baths 2,658 SqFt$765,000Open Sat 1PM-3PM
- 1/71 713 Beds 2.5 Baths 2,632 SqFt$650,000Open Sat 2PM-4PM
Explore My Sold Listings
- 1/56 564 Beds 3 Baths 3,143 SqFt
$1,125,000 12.7%
$998,000
- 1/39 392 Beds 2 Baths 1,028 SqFt
$278,000 2.4%
$284,900
- 1/78 785 Beds 3 Baths 3,380 SqFt
$1,012,500 17.1%
$865,000
- 1/25 252 Beds 2.5 Baths 1,648 SqFt
$433,000 1.4%
$439,000
- 1/62 625 Beds 4.5 Baths 5,591 SqFt
$855,000 2.3%
$875,000
- 1/58 583 Beds 3.5 Baths 2,099 SqFt
$515,000 4.5%
$539,000
Contact Me